Kiekvienas naujas pasaulio buriavimo ir net kartais patyręs Buriuotojo, paslaugos, kurias teikia jachtų masyvo gali atrodyti itin svarūs bet kiekvienas turi lemiamos reikšmės palaikyti savo valtis ar jūsų valtys atostogų patirtis.

Skirkite laiko susipažinti save su priemones ir paslaugas jūs gali susidurti ne aukščiausios klasės marina.

Krantinių. Krantinių naudojamos siekiant užtikrinti jachtos į žemę kai jie yra statinis. Jie galėtų remtis bet serveriai.lt nuolaida Marina, ir nustatyti jų dydį arba kiek valtys leidžia vienu metu. Krantinių paprastai susidaro kaip prieplaukas, kuriems paklotai, kad būtų lengva žmonių pėsčiomis palei juos.
Daugiau »

Jachta Riggers. Mėgstu jūrininkas vokai Brighton, jachta riggers Brighton galite sukurti takelažas kreiseriniu ir jachtų lenktynių. Pasidaryk pats nuolatinio takelažas yra įmanoma padaryti save su varžtu terminalus, pvz., Sta Lok arba Norseman, bet swaged terminalų reikalauja mašina ir gera operatorius.

Nuolatinio takelažas yra vieną darbą palikti profesinės jachta riggers. Geriausias profesinės tikrinti stiebo ir takelažas, padaryti viską, kas reikalinga ir jį iškeisti.

Nuolatinio takelažas. Stiebai laikė arba atlikti atsistoti iš nuolatinio takelažas – forestay, backstay ir gaubtus. Stiebo ir nuolatinio takelažas kartu sudaro, kas paprastai vadinama “platformą”. Yra dviejų pagrindinių tipų: pavadinimas ir dalinės.
Daugiau »

Catalina yra vienas iš tų salų unikalus ir labai atsipalaidavimui aplinka. Ar tai yra šiltas klimatas arba dumbliai ir eucalyptus kvapas, Catalina yra vienas iš tų vietų, kur eiti nieko nieko, arba bent, kad neturi nieko bendro su darbo.

Tiesiog Kalifornijskie krantų, Catalina yra didžiausia Kalifornijos Lamanšo sąsiaurio salų, grandinė, kuri eina Rytų Vakarų nuo Catalina į San Miguel, serveriai.lt nuolaida išlenktos salas, kurios yra buveinės į daugiau nei 50000 dramblys plombų. Beveik visų rūšių vandens sportas yra prieinama ir dauguma vandens amatų rūšių gali būti įdarbintas ir iš daug parduotuvių maždaug į “saugaus uosto”.
Daugiau »

Szibenik yra gražus miestas ir puikus pradžios taškas, tiriant nacionalinių parkų Krka, Kornati ir Telascica Bay. Marina Mandalina, netoli centro miesto, ir Marina Solaris jachtų yra chartijos valtys.

Ką reikia – patirtį, kvalifikaciją, vizų reikalavimai, ir tt – valtis kapitonas yra reikalaujama, kad ICC sertifikato arba lygiavertis.

Chartijos sezonas – geriausias sezono jachtų frachtavimo lauko reklama Kroatijoje yra ankstyvą vasarą su gera vėjai gegužės ir birželio daugiausia iš į S / SE. ryte linkę būti ramūs su vėjo, didinant vėliau, popietę į maždaug 15-20 mazgų. Liepos ir rugpjūčio Kroatijoje mėnesių pamatyti ramiau sąlygas, kurios yra gerai tiems, kurie neturi proto automobilistų dėl jų jachtų frachtavimo.
Daugiau »

Ar tikrai, kad savo maža kreiserinis valtis turi ką reikia tvarkyti netikėto? Ar žinote, kad # 1 svarbiausių dalykas jūs galite apdrausti savo buriavimo saugos–ir kad savo buriavimo įgulos. Jaunų jūrininkas iš per 2000 metus padarė vieną pareiškimą, kuris apibrėžia, ką tai reiškia mums visiems sekti kiekvieną kartą, kai mes nustatyti plaukioja.

Seniai, raktu pakabukai kapitonas istorikas Ksenofontas buvo vaikščioti netoli prieplaukose senovės Graikijoje. Jis atėjo per jauni Finikiečiai jūreivis. iš ant jo maža laivo su parduotuvėse, denio priemonių, plaukiojantiems įrankius, lynų ir Pasipylė apie blokai.
Daugiau »

Jei yra kažkas panašaus man, doko valtis gali gauti šiek tiek nuotykinės su kaukimas, 15-20 mazgas vėjas pučia į doko, pier, seawall, arba į valtis važtaraščio. Taigi, kaip jums geriausiai kontroliuoti savo valtis? Vienas mažai žinoma metodas leidžia jums daug daugiau, pagal seną metodą. Čia yra penki žingsniai, kad jums komanda.

Kai Jūs sužinojote dokas savo valtis su vėjo, kad wieje į doko, jūsų gali buvo pasakyta, kad požiūris pier lygiagrečiai, sustabdyti vieną arba dvi valtis-ilgio toli ir leisti stumti savo šviesos ir nustatyti valtis į pier raktu pakabukai vėjo.

Bet yra vienas dalykas, apie šį metodą, kad jums reikia žinoti. Tai iškelia vėjo – ne jums–vadovavimo ir kontrolės sėdynės. Kodėl tai, kad?
Daugiau »

Pasirinkti jūrų ekspertas gali būti ilgas ir sudėtingas procesas, ypač jei tai yra jūsų pirmasis foto kalendoriai laivas arba nežino, ką nors apie jūsų laivas turi laikytis reglamentų. Pramonė yra nereglamentuojama, kuri iš esmės reiškia, kad kiekvienas gali nustatyti parduotuvė ir save vadina ekspertas. Dažnai matome klientams, kurie yra naudojami tokių inspektorių, tik rasti jų darbo netiksli, submeniu standartas ir kai kuriais atvejais; visiškai klaidingas.

Tai yra pavojinga bet jachtos savininkas ir gali sukelti rimtų problemų žemyn linija. Yra svarbu atkreipti dėmesį renkantis ekspertas užtikrinti, kad jūsų lūkesčius ir paslaugos yra patikima.
Daugiau »

Frachtavimas jachtų Turkijoje yra puikus būdas jums malonus atostogų ant vandens. Patyrusių jūrininkų nori imtis laivo be įgulos frachtavimo, o tie iš jūsų, kurie neturi jokių įgūdžių ne skippering laivas nori chartijos su įgula valtis.

Kai Chartijos jachtų Turkijoje jums bus visuotinai priimti vieną iš šių keturių populiarus pakrantes,.

&Bull; the Jonijos jūros pakrantėje, Izmiras, Kusadasi, Gulluk atvirukai ir Bodrum. Šis pakrantės pasigirti, kad plaukiojantiems klimato, yra geriausias. Tai namų turtingas kultūrą, kad kai kurie labai filosofai, Ionians sukurta.

&Bull; Vakarų Lycian pakrantėje, kuri apima Fethiye ir Marmaris. Burinės jachtos Marmaryje yra drąsus bϋdas pamatyti šių nuostabų taikikliai. Šią dalį pakrantė yra vadinamas pirate pakrantės, nes jos draustinio ir šimtai paslėptas zatoczki, kurie yra išsimėtę tarp savo kalnų krantų
Daugiau »