Jachtų frachtavimo yra bendro būdu išleisti kokybės šventės ir tampa vis labiau populiarus. Čia yra trumpas įvadas į yacht chartijos pagrindai, paaiškinanti skirtumą tarp tipų laivų, jų privalumus ir kainų intervalus.

Yra pora frazių, taikomos jachtų chartijos terminologijos: valtys ir jachtos. Programa word valtis rodo mažesnėms dydžio laivas, mažiau dosniam, todėl pigiau. Paprastai tai skrajutes yra be įgulos nuoma, nes jie yra lengva ir paprasta naršyti su. Vis dėlto, tai galima dar pasirinkti skippered nuomos, nepaisant dydį, motorinis laivas.

Visoms jaukus tie yra klasifikuojami kaip jachtos. Jų Potezny pavadinimas – išimtinė ir madingas laivybos, paprastai įskaitant kapitono ar net daugiau personalo laive pavyzdžiui, Kuko, stiuardesė, apsaugos ir tt.. Nepaisant to, čia yra kai kurie laivai dėl frachtavimo be to, tik tuos, paprastai yra susijusios su mažesnės – dydžio iš šio tipo
Daugiau »

Buriavimas yra gana įdomus ir exhilarating tiems, kurie gimė turėti akis į jūrą. Tai yra veikla, tik nekelia malonumą į visus jausmus, bet taip pat sutraukia viena baimė, kai nėra visiškai apmokyti arba kruopščiai parengti. Štai kodėl būtina turėti plaukiojimo pamokas ar oficialų arba neoficialų prieš vieną turėtų pradėti su savo nuostabų kelionę į jūrą.

Vyksta į savo paskirties vietą yra nuotykių ir pati. Ir grįžti į kai jis atėjo iš yra dar viena dalis nuotykius. Nenuostabu, kad daug happenstances atsiranda tada, vizitines korteles kai negalima rasti savo maršruto atgal, nes vienas linkęs pamiršti ir neribotos jūros ir tokiu atveju žemėlapyje arba kompasas yra užleistos turi būti iškelta.
Daugiau »